Охоронна сигналізація

14569613_1663691137255228_399109969_n.jp
IMG_20170511_185902.jpg
2015-08-14 09.21.06.jpg
14585271_1663690513921957_1796920480_n.j
IMG_20160723_120408_1.jpg
Комплекс охорони перметру та будівель
Електропаркан, електрозабор, шокова система огорожі
Електропаркан, електрозабор, шокова система огорожі
Електропаркан, електрозабор, шокова система огорожі

Призначення системи охоронної сигналізації полягає у виявленні несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється і формуванням відповідного оповіщення.

 

Сповіщення про спрацювання системи охоронної сигналізації бувають:

звукові;
світлові.

Перші формуються різними сиренами, дзвінками і тд., - мають загальну назву звукові сповіщувачі. Другі, відповідно іменуються світловими сповіщувачами. В цій системі можуть використовуватися сигнальні лампи, окремі світлодіоди і світлодіодні збірки.

Варто зауважити, що в даний час дзвінки і лампи практично не використовуються. На зміну їм прийшли п'єзоелектричні випромінювачі і напівпровідникові світлові сигналізатори.

 

Окрім того, до складу системи входять:

датчики (сповіщувачі) різного принципу дії;
приймально-контрольні прилади (ПКП) і панелі;
Блоки живлення;
обладнання для передачі інформації на пульт охорони (ПЦО) або телефон власника об'єкта.

Якщо тактика роботи охоронної сигналізації не передбачає віддаленої передачі сповіщення (на пульт або мобільний телефон), то така система називається автономною. До речі, такий варіант виконання має найменшу ефективність. Для передачі сигналів тривоги на ПЦО застосовуються різні способи.

Провідна передача даних здійснюється по зайнятим або виділеним телефонним лініям Сучасні системи передачі сповіщень в переважній своїй більшості є цифровими, тому їх інформативність знаходиться на дуже високому рівні. Крім того, тут можливий зворотний зв'язок пульту охорони з обладнанням, встановленим на об'єкті.

Бездротові системи передачі сповіщень можуть використовувати виділений радіоканал або канали операторів стільникового зв'язку (GSM сигналізації різного виконання). В цьому випадку головним є забезпечення контролю каналу зв'язку. Очевидно, що при його порушенні (пропажі) сформована охоронною сигналізацією тривога просто не надійде на точку контролю.

Вирішення цієї проблеми досягається двома основними способами:

передачею з об'єкту тестового сигналу;
запит про стан сигналізації пультом охорони і отриманням відповідного повідомлення.

 

Другий варіант вимагає двонаправленого каналу, або більше, і тому об'єктова частина системи передачі сповіщень повинна містити як передавач, так і приймач. Природно, таке обладнання коштує дорожче. Крім того, контроль будь-якого бездротового каналу є дискретним, тобто запит здійснюється через певні проміжки часу. Чим вони менші, тим система надійніше. Такі системи використовувалися до останніх років.

Тепер розглянемо основні види систем сповіщення:

Провідна сигналізація - старожил в компанії охоронних систем. У свій час їй не було ніяких альтернатив. У деяких випадках і сьогодні вона знаходиться поза конкуренцією за рахунок надійності (звичайно за умови якісного монтажу і правильної настройки датчиків) і відносно низькій вартості обладнання.

Для невеликих об'єктів, на яких є можливість безболісно прокласти з'єднувальні дроти та кабелі сигналізація цього виду може виявитися найбільш придатною системою.

Адресна система охоронної сигналізації може передавати інформацію про стан датчиків як провідним способом, так і по радіоканалу. У першому випадку з'єднання всіх сповіщувачів можна виконати однією лінією зв'язку, оскільки кожен сповіщувач має свій унікальний номер і може однозначно ідентифікуватися приймально-контрольним приладом.

Таким чином, ми маємо стабільне з'єднання всіх компонентів системи при порівняно невеликих витратах на монтаж. Устаткування, правда, обійдеться трохи дорожче ніж в традиційному неадресному виконанні. Вцілому, система цього типу надзвичайно вдало підійде для середніх і великих об'єктів різної конфігурації.

Бездротова охоронна сигналізація по суті своїй є адресною системою, що використовує для передачі даних радіоканал. Єдиною перевагою монтажних робіт є відсутність всіх видів робіт, пов'язаних з прокладанням кабелів.

Шокова охоронна сигналізація, або електричний паркан - це ефективне рішення давно застосовується в тваринництві, тепер стає все популярнішим в сфері охорони приватної власності та індустріального сектора.

Дешевий, ефективний засіб успішно стримуючий будь-які небажані проникнення, як тварин, так і людей. Електричний паркан - це огорожа з чергуютьвання дротів з тими, за якими йде струм і заземлених, що не дозволяють пролізти як між проволками так і перелізти через його, але між тим не здатний вбити.

 

Сила струму так само розрахована лише на больовий, але не на летальний результат. Генератор видає імпульси високої напруги 9000 Вольт, які проходять по провідникам електро огорожі. При зіткненні з електропарканами порушник отримує болючий удар струмом. Це змушує відійти від огорожі, імпульси подаються з інтервалом, що не дозволяє допустити безперервний і тривалий контакт людини з струмом, тому система лише змушує злочинця відмовитися від своїх цілей, при цьому не завдаючи йому якихось каліцтв.

Живлення електричного загородження здійснюється від мережі, сонячної батареї або акумулятора. На додаток система інтегрується в будь-які вже існуючі на об'єкті охоронні системи, наприклад вона ж є і сигналізацією, тобто будь-який розряд або розрізання дроту є сигналом до спрацьовування.

Електричне загородження сертифіковане для використання на території Європейського Союзу

Щодо вибору системи, яка підходить саме для Вашого об"єкту (а також всі моменти вибору і підбору як виробника, так і виконавця таких робіт), у нас працює консультаційний відділ. Також, у нашому офісі, Вам люб'язно продемонструють та підберуть найкращий варіант, за характеристиками - надійність-якість-ціна-функціональність.

 

Мега важливо отримувати підтриму та мати постійний діалог із надавачами послуг у сфері охорони, тому ми, маємо усі можливості та практичний досвід, порекомендувати Вам на чому зупинитися суто під Ваш об'єкт.

Ми 24/7 ведемо діалог із вітчизняними виробниками систем оповіщення та охорони і напевне будемо Вам доречні.

electropastuh-1.jpg
electropastuh-3.jpg
electropastuh-12.jpg
Сирена Ajax
датчик відкриття Ajax
Fireprotekt Ajax
CигналізаціяВолодимир-Волинський, Луцьк, Ковель
Комбіпротект Ajax купити
IMG_20170511_185800.jpg