Зварювання оптоволокна

IMG_20180502_113153.jpg
IMG_20180917_201858.jpg
IMG_20180917_153559.jpg
IMG_20180917_191759.jpg
IMG_20180717_125947.jpg

         В сучасних лініях зв’язку основним середовищем передачі інформації є оптичний кабель. Основа оптичного кабелю – оптичне волокно. Завдяки своїм властивостям воно дозволяє передавати інформацію на великі відстані без посилення і ретрансляції. Залежно від призначення, умов прокладання та експлуатації виробляються різні типи і конструкції.

         Фахівці Vidcom.com.ua здійснюють роботи з монтажу оптоволоконних ліній зв’язку (повітряні лінії, укладання всередині будівель, протяжка в кабельної каналізації, укладання в грунт) і зварюванні оптоволокна.

         Зварювання оптичного кабелю – процес з’єднання оптичних волокон (жив оптичного кабелю) стик в стик за допомогою високотемпературної термічної обробки. В даний час виконується фахівцями на автоматичних зварювальних апаратах.

         Якщо у Вас стоїть завдання з’єднати між собою кілька будівель лінією зв’язку, наприклад офіс і склад, зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання, проконсультують по вартості і термінів, а також підкажуть скільки коштуватимуть роботи по монтажу та зварюванню волоконно-оптичного кабелю .

         Оптичне волокно (оптоволокно) як одномодовое, так і багатомодове стрімко набирає популярність у всіх типах мереж передачі даних. При зварюванні оптоволокна використовують професійні зварювальні апарати, що гарантує малі втрати на зварюванні (типове значення: 0,02 дБ), і що дуже важливо: стабільність місця зварювання волокна з часом (цикли зима-літо, різке підвищення вологості, хімічні пари на виробництві та ін.).

         Монтаж ВОЛЗ, прокладку (протяжку) і зварювання оптоволоконного кабелю ми виконуємо в відповідності з найвищими вимогами щодо якості роботи і в найкоротші терміни. Також ми виконуємо монтаж оптичних муфт, установку ODF.

         Монтаж ВОЛЗ все називають по-різному: зварювання оптоволокна, зварювання оптичного волокна, зварювання оптики, пайка оптоволокна, зварювання ВОЛЗ, прокладка оптоволоконного кабелю, прокладка оптичного кабелю, прокладка ВОЛЗ, монтаж оптичних муфт, установка ODF. Яку б назву Ви не використали – наші фахівці зможуть кваліфіковано виконати будь-яке Ваше замовлення. Ціна роботи при цьому буде оптимальна.

         Територіально ми працюємо у Західній Україні. При необхідності, монтаж і зварювання можемо виконати в будь-який час доби і в будь-яку погоду. Перед проведенням роботи узгоджуються: структура оптоволоконної мережі, тип оптоволоконного кабелю, типи оптичних патч-панелей, оптичних боксів, муфт та іншого, чим обжимати волоконно-оптичний кабель: пігтейли, коннектори (SC, LC, FC і ін.) Вид полірування (PC , UPC, APC), пасивне (якщо використовуються). Обумовлюється доступ до об’єкту: вільний доступ, по пропуску, необхідність інструктажу з техніки безпеки та інші важливі моменти.

          На виконану роботу ми надаємо гарантію. Якщо необхідно, то додатково до монтажу та зварюванню ВОЛЗ, ми також можемо виконати рефлектометричним вимірювання параметрів кожного волокна, в тому числі зі складанням докладного звіту для сертифікації мережі.

Ми надаємо наступні послуги:

1. Монтаж оптичного кабелю в будинках і спорудах з подальшим зварюванням.

2. Зварка оптичного кабелю в крос, збірка і розбирання кросу, установка.

3. Зварка оптичного кабелю в муфті, складання та розбирання, термоусадка, установка.

4. Тестування лінії.