Монтаж системи відеоспостереження

На сьогодні система відеоспостереження є ефективним засобом охорони особистого і громадського майна, а також служить для контролю виробничих процесів. За допомогою облікової програми та системи відеоспостереження можна автоматизувати бізнес-процеси та налагодити облік.
 

Комплект відеоспостереження найпростішої комплектації складається з чотирьох камер та відеореєстратора, його можна порівняти по вартості з широкоформатним телевізором. Така система відеоспостереження сьогодні стала доступна масовому споживачеві. Обслуговування такої системи відеоспостереження також не дуже обтяжить бюджет.

Основними технічними характеристиками системи відеоспостереження є тривалість запису архіву та якість зображення, що одержується з камер. Якість зображення залежить від безлічі факторів. Основний фактор — тип стандарту відеокамери та відеореєстратора.

На сьогодні є чотири аналогових стандарти — 960H, AHD, HDTVI, HDCVI та один цифровий стандарт — IP.

Під час монтажу відеокамер на якість зображення також впливає якість кабелю, що використовується. Якість кабелю відіграє дуже важливу роль під час монтажу камер саме аналогових стандартів. Важливим чинником є ​​якісна подача живлення на камери, рівень напруги, сила струму, якість з'єднань і роз'ємів.

Педантичність у кожному русі))))))_097 9
Підготували опору до розміщення камер ві
Досить давно вирішили використовувати ге